Sposób na tanią i efektywną reklamę? Torby z nadrukiem

Sposób na tanią i efektywną reklamę? Torby z nadrukiem

Sposób na tanią i efektywną reklamę? Torby z nadrukiem

Dzisiaj większość przedsiębiorców skupia swoje działania wyłącznie wokół reklamy w internecie. Obecność w sieci jest oczywiście bardzo ważna, ale czy wystarczy do zbudowania silnej, łatwo rozpoznawalnej przez konsumentów marki? Lepiej nie podejmować takiego ryzyka i choć na chwilę skierować swoją uwagę w kierunku tradycyjnych narzędzi marketingowych, które od lat zaskakują swoją skutecznością. Musisz wiedzieć, że im więcej przedmiotów z Twoim logo pojawi się w przestrzeni publicznej, tym większa szansa na to, że potencjalny klient zwróci uwagę właśnie na Twoją ofertę. Najtańszy, ale wcale nie najmniej skuteczny na to sposób, to rozpowszechnienie papierowych toreb reklamowych.

Dlaczego warto zapewnić swojej firmie torby reklamowe?

Ich produkcja jest tania, a przy tym stanowią efektywny środek przekazu treści reklamowej

Dodawane do zakupów, sprawią, że osoby, które zakupiły towar Twojej firmy staną się niejako „żywą reklamą”. Logo marki będzie eksponowanie na ulicach, w autobusach, tramwajach i wszędzie tam, gdzie po zakupach uda się Twój klient.

Budują pozytywny wizerunek firmy

W dzisiejszych czasach temat dbałości o środowisko naturalne jest poruszany coraz częściej. Liczne komunikaty w mediach, działalność ekologów, jak i również obecne ustawodawstwo sprawiły, że większość ludzi nie chce już używać „foliówek”, zdając sobie sprawę z ich ogromnej szkodliwość. Torby papierowe pomogą Ci zbudować wizerunek marki dbającej o otoczenie i zyskać sympatię ludzi troszczących się o losy natury, których ciągle przybywa.

Budują obraz firmy dbającej o szczegóły

Spersonalizowane torby z logo Twojej marki to element komunikacji wizualnej, na który warto zwrócić uwagę. Przedsiębiorstwa, które stosują sygnowane opakowania sprawiają wrażenie poważnej marki, która dopracowuje każdy element swojej działalności.

Są uniwersalne

Papierowe torby reklamowe mogą być używane w każdej branży. Są często spotykane w gałęzi spożywczej, kosmetycznej, odzieżowej, elektronicznej i nie tylko. Przykłady ich stosowania można mnożyć wśród wielkich marek. Na ulicy bez trudu dostrzeżesz takie z nadrukiem Douglasa, Ryłko czy Piotra i Pawła.

Są przedmiotami wielokrotnego użytku

Mimo, że w odpowiednich warunkach atmosferycznych torba rozłoży się bez szkody dla środowiska w około 2 miesiące, to przechowywana w domu klienta, może posłużyć mu jeszcze długo po jej otrzymaniu. Twój klient używając torby ponownie na zakupach, przy przenoszeniu rzeczy czy przeprowadzce stanie się znów „żywą reklamą” Twojej firmy. Poza tym, poprzez częsty kontakt z logo, konsument zapamięta nazwę Twojej firmy i wyrobi sobie z nią pozytywne skojarzenia.

Skupienie działań na rozwijaniu świadomości marki przez rozpowszechnianie wizerunku firmy w przestrzeni publicznej, to szybka droga do zwiększenia zainteresowania swoją ofertą. Jak to działa w praktyce? Osoba, która kilkukrotnie zauważy obecność jednego logo w przestrzeni publicznej, prędzej czy później wykaże zainteresowanie marką, poszuka strony internetowej i zapozna się z asortymentem firmy.

All comments

back to top